blog

Każda marka to rozpoznawalność, obietnica, historia i funkcjonujące o niej wyobrażenie. Słuchamy opowieści o markach i dzielimy się nimi ze znajomymi. Opowiedz o swoim biznesie na blogu firmowym. Nie ma nic prostszego.

Zastosowanie CMS Page_Editor w zarządzaniu Blogiem

Aby ułatwić blogowanie we własnej domenie firmowej a nie obcej, system CMS Page_Editor udostępnia MODUŁ BLOG posiadający kilka charakterystycznych dla blogów szablonów i funkcjonalności. Dostosowanie kolorystyki bloga do kolorystyki klienta zajmuje mniej niż 24h.

Jak wygląda wdrożenie Bloga?

Na początku prac ustalamy wstępną strukturę i kolorystykę Bloga. Dopinamy formalności i w ciągu 48h uruchamiamy usługę na serwerze HONKI. Dla wszystkich klientów HONKI przygotowaliśmy autorski poradnik "Jak pisać teksty do Internetu". To kompendium wiedzy, które pomoże w treściwym pisaniu oraz zwiększaniu dostępności treści w wyszukiwarkach Internetowych.

Wiesz, że blogi wspomagają pozycjonowanie?

Algorytmy Google zostały w 2013 roku tak zmienione, aby premiować wysoką pozycją w wyszukiwarce serwisy WWW (np. blogi), w których treści są wartościowe w danej kategorii lub branży. Nie jest to jednak tylko kwestia samego pisania. Jest wiele czynników, które Google premiuje, a które podpowiada użytkownikowi system Page_Editor. 

Rozwój projektu, wsparcie biznesowe i marketingowe

Środowisko, w jakim działa Blog, jest w stanie ciągłego rozwoju. Komunikując się z otoczeniem w Internecie jesteśmy narażeni na interakcje jakich się nie spodziewamy. Mamy tego świadomość, dlatego monitorujemy informacje o marce klienta w Internecie, proponujemy rozwiązania i wspieramy marketingowo w przypadku problemów. Warto zapoznać się z ofertą wsparcia marketingowego i technicznego.

Przykładowe wdrożenie

Blog Wiązary Burkietowicz

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Z nami zapomnisz o Open Source i problemach z tym związanych.

Zamów Demo Poznaj atuty Page Editora

Newsletter

Dołącz do nas a otrzymasz 5% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.

Facebook

Polub nas a otrzymasz 3% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.