Serwis Internetowy

PageEditor przeznaczony jest dla nowych i istniejących serwisów WWW. Nie trzeba zmieniać aktualnego serwisu internetowego na nowy, aby rozpocząć zarządzanie treścią i korzystać z wielu funkcjonalności systemu. Jeśli jednak serwis ma więcej niż 5 lat należy dokonać wymiany serwisu z powodów wizerunkowych i technologicznych.

Wdrożenie systemu PageEditor jako systemu CMS do zarządzania treścią strony WWW to najczęściej wybierane przez nowych klientów rozwiązanie. W bardzo wielu przypadkach stanowi pierwsze poważne wdrożenie strony internetowej przy okazji, którego porządkowane są w firmie kwestie wizerunkowe, sprzedażowe, marketingowe, techniczne i formalne. Zespół wdrożeniowy pomoże Państwu:
  • uporządkować materiały,
  • podpowie jakie rozwiązania warto zastosować
  • jakie dobre praktyki warto wdrożyć.
Poniżej kilka najważniejszych informacji związanych z wdrożeniem. 

Krótki czas wdrożenia PageEditor jako CMS do strony www

Najkosztowniejsza część związana z wdrożeniem programu została ograniczona do minimum dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania w jądrze systemu. Wdrożenie zajmuje od 2 do 10 dni w zależności od ilości zastosowanych w nim szablonów HTML. 

Proces wdrożenia CMS

W zależności czy tworzymy nowy serwis WWW z systemem PageEditor czy wyłącznie wdrażamy PageEditor do istniejącego serwisu WWW procedura wdrożenia jest różna. Aby poznać szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowa obsługa projektów internetowych

Klient nie mający własnego działu IT a usługi rozproszone u kilku dostawców nie musi się obawiać kłopotów z przeniesieniem całości usług związanych z serwisem WWW na system PageEditor i co za tym idzie do firmy HONKI. Wystarczy jedno pełnomocnictwo i zajmiemy się całością prac w imieniu klienta takich jak: przekierowania domen, opłatami za domeny, hostingiem oraz gwarancją poprawnego funkcjonowania e-biznesu klienta. Z takiego wsparcia korzysta 80% naszych klientów.

Wysoka jakość programu CMS dla małej, średniej i dużej firmy.

CMS PageEditor wdrażany jest w małych, średnich i dużych firmach. W gronie klientów są instytucje finansowe i obiekty użyteczności publicznej o szczególnych charakterze (np. lotniska). U wszystkich obowiązują te same wysokie standardy wdrożenia, rozwoju i bezpieczeństwa.

Rozwój projektu, wsparcie biznesowe i marketingowe

Środowisko w jakim działa strona internetowa zmienia się z dnia na dzień. Mamy tego świadomość, dlatego monitorujemy zmiany i proponujemy klientom rozwiązania jakie mogą zabezpieczyć i zwiększyć skalę działania ich biznesów. Warto zapoznać się z ofertą wsparcia marketingowego i technicznego.

Wysoki poziom satysfakcji Klientów wspomagany przez dokumentacje wdrożeniowe

Satysfakcja klienta jest tym większa im bardziej wykonana usługa jest zgodna z jego oczekiwaniami. Mając to na uwadze przez lata wypracowaliśmy kilka typów dokumentów, które w sposób prosty i jasny opisują jaki będzie efekt wdrożenia serwisu WWW z systemem PageEditor.

PageEditor jak każdy szanujący się CMS pomaga w pozycjonowaniu strony WWW

Proces tworzenia nowej treści (strony) został opracowany w taki sposób, aby użytkownik nie zapomniał o elementach wspomagających pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Zastosowanie się do podpowiedzi umieszczonych w systemie pozwalają znacząco polepszyć widoczność strony WWW w wyszukiwarkach.

Rozbudowa strony WWW o nowe funkcjonalności w 24h jest możliwa

Jeśli zwiększą się potrzeby Twojego biznesu możesz zamówić moduły z dodatkowymi funkcjonalnościami. Instalacja najprostszych zostanie przeprowadzona w ciągu 24h. W każdej chwili będziesz mógł z nich zrezygnować nie ponosząc dodatkowych kosztów. 

Jesteśmy dla Ciebie 24/7/365

Z nami zapomnisz o Open Source i problemach z tym związanych.

Zamów Demo Poznaj atuty Page Editora

Newsletter

Dołącz do nas a otrzymasz 5% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.

Facebook

Polub nas a otrzymasz 3% upustu, dostęp do promocji, wiedzę z zakresu content marketingu i SEO.